Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindertuin

Kleurrijke pracht en praal in de overdekte vlindertuin!

De Vlindertuin van Lieteberg is bijzonder omdat hier enkel Europese vlindersoorten worden gehouden. De koepel bestaat uit gaas en is geen tropische serre! De natuur gaat hier dus haar gang en er zijn hierdoor helaas geen vlinders te zien in de winter.

De Vlindertuin is open van begin mei tot eind september: dan heb je de meeste kans om vlinders te zien! Enkel wanneer het zonnetje schijnt komen de dieren tevoorschijn.

In deze vlindertuin kan je super veel verschillende soorten dagvlinders en nachtvlinders bewonderen! Kan jij alle soorten vinden?

Wil je meer informatie over deze toffe vlindertuin? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: op zoek naar toffe kinderwinkels in Maastricht? Klik hier voor onze tips. 

Lieteberg

Stalkerweg z/n 46

Openingstijden Van 11 maart t/m 5 november: elke dag van 10:00 - 19:00
Vanaf 6 november: elke dag van 10:00 - 17:00
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Lieteberg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Arriva Kids Vrij Limburg

Kinderen reizen gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!

Kidsproof Plattegrond

Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!

Klimbos Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker lang weekend met Hemelvaart en Pinksteren 2025

Heerlijke vrije dagen om even helemaal tot rust te komen of dagen waarbij je lekker op pad gaat en ontdekt wat Zuid-Limburg allemaal voor leuks te bieden heeft! Wij hebben weer een lijstje met supertoffe tips klaarstaan! Buiten de deur en lekker thuis. Maak er een paar mooie dagen van met je gezin!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Forest School bij Kattevennen

Klaar voor een avontuur in de natuur? Bouw samen kampen, leer koken op open vuur en ontdek de magie van het bos tijdens Forest School!

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief