Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De BloteVoetenHut

Natuurlijk eten en spelen! Een leuk familierestaurant gelegen in de natuur!

Aan het begin van het BloteVoetenPark, midden in de prachtige natuur, ligt de sfeervolle BloteVoetenHut met natuurterras. Genietend in de zon of schaduw kun je hier heerlijk zitten, zowel bij goed als ‘slecht’ weer. Kinderen vermaken zich prima op het speeltoestel of in de modderkeuken. De kleinschalige omgeving zorgt ervoor dat je altijd toezicht hebt op je kind!

Voor de allerkleinsten zijn er binnen diverse peuterspeeltoestellen en speelgoed die ze uitdagen om zelfstandig te spelen. Zo is er een sensory tafel, een keukentje, klautermateriaal en nog veel meer.

De BloteVoetenHut is ook leuk om jouw kinderfeestje te vieren. Er zijn kinderstoelen, een verschoonplek en gezonde kindergerechten aanwezig. Er worden ook veel leuke activiteiten georganiseerd: van een BloteVoetenVoelPad binnen tot knutselen.

Kom je ook genieten? De BloteVoetenHut en natuurterras zijn vrij toegankelijk. De schoenen mogen dan ook aanblijven! Honden zijn van harte welkom, behalve bij de BloteVoetenWandeling zelf.

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: Meer kindvriendelijke restaurantjes met speeltuin en terras vind je hier!

BloteVoetenPark

Ganzepool 15

6443 WZ Brunssum

Openingstijden Wanneer: vanaf carnavalswoensdag tot en met de kerstvakantie is de Hut van woensdag t/m zondag geopend van 10:00 uur tot 19:00 uur.
In de schoolvakanties en in juni, juli en augustus alle dagen van de week geopend.
Mail direct

Mail direct naar BloteVoetenPark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

De leukste carnavalsplekken met kinderen!

Klaar voor carnaval? Ben je er al uit waar je hét feest dit jaar gaat vieren? Carnavalstad Maastricht, Heerlen of kies je voor een andere stad in Zuid-Limburg? Wij hebben de leukste tips en optochten voor kinderen hier op een rijtje gezet!

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief