
Peuterzwemles ClubPellikaan
Peuterzwemles met de EasySwim-methode doe je bij Club Pellikaan in Maastricht!
Is jouw kindje nog niet klaar voor de reguliere zwemles, maar wil je wel alvast beginnen? Geef je kindje dan op voor peuterzwemmen! Goed voor de band, contact met andere kindjes en meteen een goede voorbereiding op zwemles!
Zwemles is voor veel kinderen iets om naar uit te kijken! En bij Club Pellikaan is het helemaal leuk, want daar wordt gewerkt met de EasySwim-methode. Bij Zwemschool de Pellikaan gaan de kinderen direct het diepe in met een speciaal zwemvest aan. Uniek aan de EasySwim-methode is ook dat je kind één zwemdiploma haalt, wat gelijk staat aan A, B en C.
Je hoeft geen lid te zijn van de club om mee te kunnen doen met zwemles. Er wordt gewerkt in kleine groepjes. Let op: houd rekening met een wachtlijst van ongeveer vier maanden.
Wil je meer informatie? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei toffe kinderwinkels in de buurt op een rijtje heeft gezet?
Club Pellikaan Maastricht
Dousbergweg 4
6216 GC Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de lestijden.Prijs
Je betaalt als niet-lid 159 euro voor een periode van 10 weken.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek
Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!