Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles Club Pellikaan

Babyzwemmen, peuterzwemmen en zwemles met de EasySwim-methode doe je bij Club Pellikaan in Maastricht!

Zwemles is voor veel kinderen iets om naar uit te kijken! En bij Club Pellikaan is het helemaal leuk, want daar wordt gewerkt met de EasySwim-methode. Bij Zwemschool de Pellikaan gaan de kinderen direct het diepe in met een speciaal zwemvest aan.

Eén diploma en een app

De enthousiaste begeleiders leren de kinderen zwemmen aan de hand van praktijksituaties. Denk aan een val uit een boot of als ze in een wak zijn gevallen. Uniek aan de EasySwim-methode is ook dat je kind één zwemdiploma haalt, wat gelijk staat aan A, B en C.

Zwemles voor iedereen

Je hoeft geen lid te zijn van de club om mee te kunnen doen met zwemles. Er wordt gewerkt in kleine groepjes. Houd wel rekening met een wachtlijst van ongeveer vier maanden. Is je kindje nog te jong voor zwemles? Doe dan mee met babyzwemmen of Peuter Zwemmen! Op deze manier kunnen kinderen al op jonge leeftijd in aanraking komen met het water en oefenen met zwemmen. Terwijl de kinderen les hebben, kunnen ouders genieten van een kopje koffie in de kantine of natuurlijk zelf sporten!

Wil je meer informatie of inschrijven? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei toffe kinderwinkels in de buurt op een rijtje heeft gezet?

Club Pellikaan Maastricht

Dousbergweg 4

6216 GC Maastricht

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor meer info over de lestijden.
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info!
Mail direct

Mail direct naar Club Pellikaan Maastricht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg

Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.

Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen

Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.

Pasen in Zuid-Limburg!

Heerlijk! Een paar vrije dagen op komst om samen met de kids leuke dingen te gaan doen. En of je nu zin hebt om lekker te gaan brunchen of om samen de natuur in te gaan, op Kidsproof vind je dé beste tips bij elkaar.

Buggyproof uitjes

Is je kind nog gebonden aan een buggy voor lange afstanden, dan wil jij vast weten wat voor ontzettend leuke uitjes wij jou kunnen tippen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief