Zwemles Club Pellikaan
Babyzwemmen, peuterzwemmen en zwemles met de EasySwim-methode doe je bij Club Pellikaan in Maastricht!
Zwemles is voor veel kinderen iets om naar uit te kijken! En bij Club Pellikaan is het helemaal leuk, want daar wordt gewerkt met de EasySwim-methode. Bij Zwemschool de Pellikaan gaan de kinderen direct het diepe in met een speciaal zwemvest aan.
Eén diploma en een app
De enthousiaste begeleiders leren de kinderen zwemmen aan de hand van praktijksituaties. Denk aan een val uit een boot of als ze in een wak zijn gevallen. Uniek aan de EasySwim-methode is ook dat je kind één zwemdiploma haalt, wat gelijk staat aan A, B en C.
Zwemles voor iedereen
Je hoeft geen lid te zijn van de club om mee te kunnen doen met zwemles. Er wordt gewerkt in kleine groepjes. Houd wel rekening met een wachtlijst van ongeveer vier maanden. Is je kindje nog te jong voor zwemles? Doe dan mee met babyzwemmen of Peuter Zwemmen! Op deze manier kunnen kinderen al op jonge leeftijd in aanraking komen met het water en oefenen met zwemmen. Terwijl de kinderen les hebben, kunnen ouders genieten van een kopje koffie in de kantine of natuurlijk zelf sporten!
Wil je meer informatie of inschrijven? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei toffe kinderwinkels in de buurt op een rijtje heeft gezet?
Club Pellikaan Maastricht
Dousbergweg 4
6216 GC Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de lestijden.Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!
Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!
Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!