De Kaboutermakelaar
Speur mee naar kabouterdeurtjes die De Kaboutermakelaar uitgezet heeft in de gemeente Beek.
Ken jij die leuke kleine mannetjes en vrouwtjes met een rode puntmuts die ergens in het bos wonen? Ja die ja, die leuke grappge kaboutertjes!
In de gemeente Beek is er een heuse kaboutermakelaar (Pa Pinkelman) die allerlei kabouterdeurtjes heeft opgehangen. Hoe leuk is het om samen met je ouders, opa en oma, broertjes en zusjes deze deurtjes te gaan zoeken?
Zo wordt het naar buiten gaan en even lekker door het dorp te struinen weer super leuk! Het leuke is dat je fantasie ook gelijk geprikkeld wordt om te bedenken hoe het er uit zou zien achter die deurtjes.
Er is geen vaste route. Op de kaart staan alle deurtjes, je kunt overal beginnen. Op Facebook worden allerlei nieuwtjes geplaatst en delen alle vriendjes de avonturen die ze met de kabouters beleven.
Nieuwsgierig geworden? Klik op de roze websitebutton!
TIP: check ook onze blogspagina met interessante verhalen, tips, weetjes, activiteiten en nog veel meer!
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Kidsproof Plattegrond
Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Buggyproof uitjes
Is je kind nog gebonden aan een buggy voor lange afstanden, dan wil jij vast weten wat voor ontzettend leuke uitjes wij jou kunnen tippen!
Uitjes met opa en oma in Zuid-Limburg
Samen op pad met opa en oma is altijd speciaal. Zij hebben de tijd, de verhalen en vaak nét wat meer geduld dan ouders.
De 25 leukste buitenspeeltuinen in en rond Zuid-Limburg
Van natuurspeelplekken tot klimparken en kinderboerderijen, hier vind je het ultieme overzicht voor urenlang buitenplezier met kids in Zuid-Limburg én vlak over de grens.