Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pannekoekenmolen

Kom heerlijk genieten van de lekkerste pannenkoeken in Gulpen!

De lekkerste pannenkoeken vind je bij De Pannekoekenmolen. Er is keuze uit maar liefst meer dan 60 soorten pannenkoeken! Denk jij dat je kan kiezen uit zoveel keuze?

Naast de gewone pannenkoeken maken ze bijvoorbeeld ook Gyros-Pannenkoeken of Taco-pannenkoeken. Kom proeven hoe deze bijzondere pannenkoeken smaken! Je kunt er buiten op een prachtig terras zitten met uitzicht op een vijver met fonteinen of gewoon gezellig binnen. Voor de kinderen is er zowel binnen als buiten genoeg te doen! 

Wil je meer informatie? Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: op zoek naar leuke kinderwinkels in Maastricht? Kijk hier voor onze tips!

De Pannekoekenmolen

Molenweg 2A

6271 JN Gulpen

Openingstijden Maandag gesloten
Dinsdag t/m zondag 12:00 - 20:00
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar De Pannekoekenmolen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waterpret in Zuid-Limburg voor kids

Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.

De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?

7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.

Doen met peuters en kleuters in Zuid-Limburg

Ben jij op zoek naar leuke dingen om te doen met peuters of kleuters in Zuid-Limburg? Goed nieuws: de regio zit bomvol kindvriendelijke activiteiten waar zelfs de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven. Van voorleesfeestjes en peutergym tot dieren aaien en zandkastelen bouwen – hier vind je de 13 leukste tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief