Domein Pietersheim
Van alles te doen voor kinderen bij de weilanden van Domein Pietersheim in Lanaken, België!
Al meer dan 25 jaar is de kinderboerderij één van de leukste dagattracties voor het hele gezin in Belgisch Limburg. Rondlopen tussen de vele boerderijdieren, het is een belevenis voor ieder kind! In de knuffelweide zijn er schaapjes en geiten die onder begeleiding geknuffeld mogen worden. En daarnaast vind je op de boerderij ook koeien, kippen, konijnen, eenden, ganzen, varkens, herten en ezels!
Vergeet ook zeker niet een bezoekje te brengen aan het Huis van Lotte & Giel. Dit is een kleinveestal voor konijnen en pluimvee. Je kunt er ook nog wat leren: er zijn namelijk vele infoborden en interactieve spelletjes om te doen.
Bij Domein Pietersheim is daarnaast een grote, houten buitenspeeltuin. Deze biedt ruimte aan 400 kinderen! Tijdens de warmere dagen kunnen de kinderen ook heerlijk spelen in het watergedeelte. Even uitrusten? Neem plaats op het ruime terras van café-restaurant Hoeve Pietersheim.
Ook erg leuk: het Kabouterpad. Breng een bezoek aan het Kabouterhuisje aan de Lindendreef in het domein. Kinderen worden tijdens de 3 KM durende tocht uitgenodigd om mee te doen met een hele hoop leuke spelletjes: knutselen aan de grote familieboomstam, een boom knuffelen, koken in de grote broodoven en soeppot, door een natuurtunnel sluopen, meedoen aan een quiz of muziek maken met echte kabouterinstrumenten…
Wil je meer informatie? Neem dan snel een kijkje op de website van Domein Pietersheim door op de roze button te klikken!
Tip: Wees op de hoogte van alle leuke, kindvriendelijke evenementen in Maastricht en omgeving en kijk in onze Uitagenda!
Domein Pietersheim
Neerharenweg 12
3620 Lanaken
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de precieze openingstijden!Prijs
De kinderboerderij, de speeltuin en het Kabouterpad zijn gratis toegankelijk.Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze kerstvakantie gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Vakantie bij Discovery
Kijk in de toekomst, ontdek Ai: de expo en doe de Escape Game in Discovery Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie | Magische uitjes in de regio
Lampjes, Liedjes en wonderlijke winteruitjes: kerstvakantie! Met twee weken vol vrolijke uitjes. Zijn jullie klaar om samen het museum in te duiken of de mooie bossen van Zuid-Limburg te ontdekken? Gelukkig is er ook binnen genoeg leuks te doen. Hieronder alvast een paar van onze favoriete tips!Fijne feestdagen! Liefs, Susanne
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je zeker een gezellig feestje van de jaarwisseling!