Escape Hunt
Ontsnap uit een van de escape rooms binnen 60 minuten aan de hand van aanwijzingen! 11+ jaar
Bij Escape Hunt Maastricht zit je 60 minuten lang opgesloten in een ruimte waar je uit moet zien te komen aan de hand van aanwijzingen en puzzels! Het is de perfecte manier om je familieuitje door te brengen in Maastricht. Zijn jullie een goed team en vieren jullie na 60 minuten de overwinning? Of blijven jullie vastzitten in de afgesloten ruimte…?
Er zijn verschillende soorten kamers met verschillende thema’s waaruit je kunt kiezen voor je ontsnapping. Deze kamers nemen je allemaal terug in de tijd! Voor kinderen is Escape Room Shipwrecked on Cannibal Cove de meest geschikte escape room.
Extra tip! Bij Escape Hunt kun je ook je kinderfeestje vieren (vanaf €90).
Wil je meer weten over Escape Hunt Maastricht? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: ontsnapt en zin in een lekker hapje eten? Klik hier voor onze tips!
Escape Hunt
Boschstraat 108
6211 AZ Maastricht
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dansplezier voor het hele gezin!
Heb jij een kleine spring-in-'t-veld, een enthousiaste danser of een nieuwsgierig kind in huis? Dan zijn de Nederlandse Dansdagen in Maastricht dé plek om samen op ontdekking te gaan. Van een fantasierijke dansvoorstelling en een swingende kinderdisco tot een podium vol jong danstalent: het festival laat zien dat je nooit te jong bent om geraakt te worden door dans.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!