Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Hunt

Ontsnap uit een van de escape rooms binnen 60 minuten aan de hand van aanwijzingen! 11+ jaar

Bij Escape Hunt Maastricht zit je 60 minuten lang opgesloten in een ruimte waar je uit moet zien te komen aan de hand van aanwijzingen en puzzels! Het is de perfecte manier om je familieuitje door te brengen in Maastricht. Zijn jullie een goed team en vieren jullie na 60 minuten de overwinning? Of blijven jullie vastzitten in de afgesloten ruimte…?

Er zijn verschillende soorten kamers met verschillende thema’s waaruit je kunt kiezen voor je ontsnapping. Deze kamers nemen je allemaal terug in de tijd! Voor kinderen is Escape Room Shipwrecked on Cannibal Cove de meest geschikte escape room.

Extra tip! Bij Escape Hunt kun je ook je kinderfeestje vieren (vanaf €90).

Wil je meer weten over Escape Hunt Maastricht? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: ontsnapt en zin in een lekker hapje eten? Klik hier voor onze tips!

Escape Hunt

Boschstraat 108

6211 AZ Maastricht

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Escape Hunt

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Facebook inspiratie

Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!

Arriva Kids Vrij Limburg

Kinderen reizen gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Top 15 must-do’s voor gezinnen in Zuid-Limburg

Op zoek naar een superleuk gezinsuitje in Zuid-Limburg? Van grotten en kastelen tot speeltuinen en natuur – deze 15 uitjes maken je familie-avontuur compleet.

De 25 leukste buitenspeeltuinen in en rond Zuid-Limburg

Van natuurspeelplekken tot klimparken en kinderboerderijen, hier vind je het ultieme overzicht voor urenlang buitenplezier met kids in Zuid-Limburg én vlak over de grens.

Restaurants met een speelhoek in Zuid-Limburg

Uit eten met kinderen wordt pas echt ontspannen als zij lekker kunnen spelen. Gelukkig zijn er in Zuid-Limburg heel wat restaurants met een speelhoek, speeltuin of speelplek. Wij hebben de leukste plekken voor je op een rij gezet!

De leukste kinderboerderijen van Zuid-Limburg

Ben je op zoek naar een gezellig dagje uit met kinderen? In Zuid-Limburg vind je volop kinderboerderijen waar kids zich heerlijk kunnen uitleven: dieren aaien, klimmen, rennen en lekker spelen in de buitenlucht. Ik zette de leukste kinderboerderijen voor je op een rijtje.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief