Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Turbocursus Zwemles in het Geusseltbad

Haal je zwemdiploma extra snel tijdens de vakantie in het Geusseltbad in Maastricht

Met de turbocursus van het Geusseltbad leren kinderen in korte tijd de belangrijkste zwemvaardigheden. Tijdens deze intensieve cursus volgen kinderen meerdere dagen achter elkaar zwemles, zodat ze snel vooruitgang boeken.

De turbocursus wordt georganiseerd tijdens de mei- en kerstvakantie en is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar die al een beetje watervrij zijn. Vooraf is er een voorzwemmoment, waarbij een instructeur bekijkt of de cursus goed past bij het niveau van je kind.

Tijdens de cursus zwemmen kinderen in kleine groepjes van maximaal 5 deelnemers. Iedere ochtend krijgen ze 1,5 uur intensieve zwemles van ervaren instructeurs. Op de laatste dag volgt het diplomazwemmen.

Diploma halen in korte tijd

• Zwemdiploma A: in 10 dagen
• Zwemdiploma B of C: in 5 dagen

Klik op de roze button voor meer informatie en om je in te schrijven! 

TIP: Bekijk onze Clubjes-pagina voor meer zwemlessen!

Geusseltbad

Discusworp 4

6225 XP Maastricht

Mail direct

Mail direct naar Geusseltbad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!

Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief