Zwemles Geusseltbad
Actief, leerzaam en plezierig: dat zijn de ABC zwemlessen bij het gezellige Geusseltbad in Maastricht!
Ben je op zoek naar goede én leuke zwemlessen op een toplocatie in Maastricht? Bij het Geusseltbad kan het! De zwemlessen zijn gebaseerd op de EasySwim-methode, voor kinderen vanaf 4 jaar. In deze lessen wordt zoveel mogelijk bij de denkwereld van jouw kindje aangesloten, en bestaan de lessen uit speelse, leuke en uitdagende werkvormen!
De kinderen leren zwemmen in speciale zwempakjes en speelse lesmaterialen. Op deze manier zijn de lessen leuk, leerzaam én veilig! Dankzij het EasySwim zwempakje kunnen de kinderen vrij bewegen en voelen ze zich veilig en vertrouwd in het water. Ook staat de zweminstructeur of -instructrice bij de kinderen in het zwembad, wat zorgt voor meer persoonlijke aandacht en betere ondersteuning.
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: je kunt ook je kinderfeestje vieren in het Geusseltbad!
Geusseltbad
Discusworp 4
6225 XP Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de lestijden!Prijs
Kies voor 4-weken leskaarten of het diploma-garantieplan. Hiermee betaal je een vaste prijs voor het behalen van één (of meerdere) diploma's. Het maakt niet uit met hoeveel lessen!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Minigolf in Zuid-Limburg, de leukste banen met kids
Zin in een gezellig uitje met het gezin waarbij iedereen mee kan doen? Minigolf is altijd een goed idee!