
Jubileumvoorstelling Zwembadjaren
Het Laagland trapt het seizoen af met deze jubileumvoorstelling en introduceert het Groeifonds!
Het Laagland bestaat 25 jaar! Dat vieren ze met deze zomerse voorstelling. Een omvangrijke cast vol jong talent brengt een ode aan het voormalige openluchtzwembad van Sittard in regie van Inez Derksen en Mayke Roels, deels gespeeld in het dialect.
Het verhaal
Huisschrijver Benny Lindelauf – vroeger als Zittesj Junkske zelf vaak in het openluchtbad te vinden – baseerde Zwembadjaren op tal van persoonlijke verhalen die hij opdook uit het collectieve geheugen van de regio. Op basis van deze herinneringen aan ijskoud water, eerste natte zoenen en strenge badmeesters, heeft Benny een verhaal geschreven met de bijzondere vriendschap tussen de verlegen Hella uit het villapark en de goedgebekte Betsy oet Sanderbout in de hoofdrol. De toevallige ontmoeting tussen deze tegenpolen in het zwembad groeit uit tot een vriendschap voor het leven.
Het Groeifonds
In seizoen 2025-2026 bestaat Het Laagland 25 jaar. Hét moment om iets extra’s terug te doen voor de stad van waaruit het theatergezelschap al 25 jaar theater maakt. Via dit initiatief stelt het gezelschap vrijkaarten beschikbaar voor gezinnen die de weg naar het theater minder makkelijk kunnen vinden.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Kinderfeestje in het verschiet? We verzamelden zoveel mogelijk tips voor je.
Data:
- vrijdag 20 juni 2025
- zaterdag 21 juni 2025
- zondag 22 juni 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het Laagland
Vijverweg 20
6133 AR Sittard
Openingstijden
20, 21 en 22 juni 2025Toon op kaart
Meer inspiratie


Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Pannenkoekencruise
Geniet van onbeperkt pannenkoeken tijdens de Pannenkoekenboottocht van Rederij Stiphout!
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.
Waterpret in Zuid-Limburg voor kids
Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.
De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?