Jong Laagland
Ontdek het plezier en de magie van theater maken bij Theaterwerkplaats Jong Laagland!
Wil jouw kind acteur worden? Of zijn jullie nog op zoek naar dé ultieme uitlaatklep? Kom dan spelen bij theaterwerkplaats Jong Laagland!
Iedereen van 8 t/m 20 jaar kan hier zijn of haar speel- en maaktalent ontwikkelen op eigen tempo. Ervaring is niet nodig, alleen een flinke dosis enthousiasme en fantasie!
Bij Jong Laagland sta je dicht bij het vuur van het makersproces en ontdek je allerlei vormen, stijlen en aspecten van theater. Samen met een professionele regisseur/theatermaker werk je in wekelijkse repetities aan het maken van twee kleine voorstellingen, gebaseerd op scripts van Laaglandvoorstellingen.
Aan het eind van het seizoen speelt je kind samen met zijn of haar groep in de grote zaal van het Toon Hermans Theater in Sittard tijdens een kerstpresentatie en de jaarlijkse eindpresentatie, Hoogwaterdag. Tof he!
Start van het nieuwe seizoen
Het nieuwe seizoen start op maandag 8 september 2025 en loopt tot en met 20 juni 2026.
Doe mee en ontdek het plezier van theater maken bij Jong Laagland! Check de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Deze staan vol toffe tips en vaak ook met een speciaal thema! En vergeet niet onze fijne blogs te lezen. Hier vind je leuke ervaringsverhalen, tips voor uitjes, tips voor activiteiten en nog veel meer!
Het Laagland
Monseigneur Claessensstraat 2
6131 AL Sittard
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
8 t/m 11 jaar: € 325,-12 t/m 15 jaar: € 400,-
16 t/m 20 jaar: € 400,-
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Buggyproof uitjes
Is je kind nog gebonden aan een buggy voor lange afstanden, dan wil jij vast weten wat voor ontzettend leuke uitjes wij jou kunnen tippen!
Pasen in Zuid-Limburg!
Heerlijk! Een paar vrije dagen op komst om samen met de kids leuke dingen te gaan doen. En of je nu zin hebt om lekker te gaan brunchen of om samen de natuur in te gaan, op Kidsproof vind je dé beste tips bij elkaar.
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.