Ik ga EMB
Deze digitale ontmoetingsplek is speciaal voor jongeren met een beperking en hun ouders/verzorgers!
Het platform ‘Ik ga EMB!’ is een digitale ontmoetingsplek voor jongeren met ernstige lichamelijke of meervoudige beperkingen en hun ouders, verzorgers en begeleiders. Het is een plek om elkaar te ontmoeten, kennis te delen en inspiratie uit te wisselen. De jongeren zijn de ambassadeurs van het interactieve platform. Zelfstandig of samen met hun ouders/verzorgers, hun ‘vertalers’, laten zij zien hoe zij jong- zijn met hun beperkingen, hoe zij meedoen en waar ze nog een steuntje in de rug kunnen gebruiken.
Niet ‘praten over’ maar ‘praten met’ is het uitgangspunt van het platform. Door naar hen te luisteren wordt actief meedoen leuker en kan het leiden tot creatieve oplossingen en verrassende ontmoetingen.
De campagne ‘Ik ga EMB!’ gaat dan ook over de andere kant van beperkt zijn. Niet ontkennen dat leven met een ernstige fysieke beperking voor jongeren en hun omgeving ingrijpend is, maar vooral kijken hoe deze jongeren als pubers Elke Mogelijkheid Benutten.
Meer info en het platform vind je via de roze websitebutton!
Geschikt voor
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!