
IVY Climbing
Klim jezelf naar boven en leer steeds hoger te komen op de grote klimmuren!
IVY Climbing is het grootste en meest complete klimcentrum van de Euregio! Alle disciplines binnen het sportklimmen zijn er aanwezig. Wil je het klimmen een keertje proberen? Iedere zaterdagochtend van 10.30 tot 12.00 uur is er voor kinderen van 6 t/m 13 jaar Kids Climbing. Avontuur, plezier en mooie leermomenten zorgen voor een actieve beleving. Begeleiding van een volwassene is wel verplicht.
IVY climbing geeft ook trainingen voor als je een echte topklimmer wilt worden! Plezier en werken aan persoonlijke doelen staan hier voor de kids centraal! Leer veel op het gebied van veiligheid, klimtechniek en fysieke ontwikkeling.
KidsClimbing:
Elke zaterdag van 10:30 tot 12:00 uur
Voor kinderen t/m 13 jaar onder begeleiding van een volwassene.
Kosten: € 12,50 per kind.
FamilyClimbing:
Elke zaterdag van 10:30 tot 12:00 uur
Kosten: Volwassenen en 14+ € 17,50 per persoon.
Kosten: Kinderen t/m 13 jaar € 7,50 per kind.
Maximaal 2 kinderen per volwassene.
Wil je meer informatie over IVY Climbing? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: uitgeklommen en zin in een lekker hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze tips!

Lees ook onze blog: Klimmen in Zuid-Limburg
Wil je met kids gaan klimmen dan is Limburg echt dé provincie! Nergens in Nederland vind je zoveel mogelijkheden.
Lees verder Lees verderIVY Climbing
Milaanstraat 115
6135 LH Sittard
Openingstijden
Maandag 16:00 – 23:00Dinsdag 18:00 – 23:00
Woensdag 14:00 – 23:00
Donderdag 18:00 – 23:00
Vrijdag 16:00 – 23:00
Zaterdag 10:00 – 18:00
Zondag 10:00 – 18:00
Prijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Meer inspiratie


Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek
Beleef het ook! Het Ridderfestijn op Kasteel Hoensbroek is spectaculairder dan ooit.
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!
12 TIPS: indoor spelen in Zuid-Limburg
Wil je even lekker spelen met de kids, maar werkt het weer niet mee? Wij weten de leukste plekjes voor je te vinden! In onze top 12 vind je alle leuke plekken om lekker indoor te spelen!
7x pannenkoekenrestaurants in Zuid-Limburg!
Bijna elk kind smult ervan... pannenkoeken! Waar vind je nu de állerleukste pannenkoekenrestaurants? Wij geven je onze top 7!