
Jeugdcultuurfonds
Een stichting dat er voor zorgt dat kinderen met weinig geld ook lekker kunnen sporten!
De stichting Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds Nederland wil dat ook kinderen uit gezinnen waar weinig geld is lessen kunnen volgen en kunnen sporten! Kinderen tussen de 4 en 18 jaar die het niet zo breed hebben, kunnen toch gewoon lekker mee doen met het sporten door deze stichting!
Het ontdekken van je passie is heel erg belangrijk. Het is goed voor het zelfvertrouwen en concentratievermogen!
Wil je meer informatie over Jeugdcultuurfonds? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: Op zoek naar voordelige uitjes? Gebruik het filter ‘gratis’ of ‘low budget’ op bijv. de Themapagina Eropuit!
Jeugdcultuurfonds
Vliegtuigstraat 6-F
1059 CL Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatie
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!