Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sporten is voor iedereen, ook voor kinderen uit gezinnen die het minder breed hebben!

Stichting Jeugdsportfonds laat ieder kind waarvan de ouders niet genoeg geld hebben sporten bij een sportvereniging!
Ieder kind moet zich fysiek, mentaal en sociaal kunnen ontwikkelen via deelname aan sport in verenigingsverband, ongeacht de financieƫle omstandigheden. Want sporten is super belangrijk en ook nog eens heel erg leuk! Kinderen van 4 tot en met 18 jaar kunnen zich voor deze hulp aanmelden!

Wil je meer informatie over Jeugdsportfonds? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Op zoek naar low budget uitjes? Kijk eens op de Themapagina Eropuit en selecteer de filters ‘gratis’ en/of ‘lowbudget’

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Jeugdsportfonds

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Jeugdsportfonds

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Tips van de maand

Jeugdsportfonds

Sporten is voor iedereen, ook voor kinderen uit gezinnen die het minder breed hebben!
Lees meer

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!
Lees meer

Zwemles Club Pellikaan

Babyzwemmen, peuterzwemmen en zwemles met de EasySwim-methode doe je bij Club Pellikaan in Maastricht!
Lees meer

Kidsclub Pellikaan

Leuke sportieve clubjes voor kinderen zoals judo, dansles en peutergym bij Club Pellikaan!
Lees meer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4 x trampolineparken in Zuid-Limburg

Een middagje jumpen is leuk voor wat oudere kinderen en ook zeker nog leuk met tieners! We hebben de 4 leukste voor jou op een rijte gezet.
Lees meer

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s

De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!

Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!
Lees meer

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!
Lees meer

9x gratis uitjes in Zuid-Limburg een omgeving

Leuke dingen doen duur? Dat hoeft helemaal niet! Er zijn in en om Zuid-Limburg genoeg leuke uitjes om met je kinderen te doen die helemaal gratis zijn! Zo kost iets leuks doen op jullie vrije middag of weekend alleen maar tijd, en dat zijn deze leuke gratis uitjes dubbel en dwars waard!
Lees meer