Kasteelpark Born
Geniet van de dieren en de rust terwijl je door Kasteelpark Born wandelt midden in de natuur!
Kasteelpark Born is een super tof dierenpark! De trompetzwanen begroeten iedere bezoeker enthousiast met hun trompetgeschal en ook de nandoes en alpaca’s komen nieuwsgierig een kijkje nemen.
In het park wandel je langs herten, roofdieren, stekelvarkens, landschildpadden en apen. En je kan ook de geitjes aaien op de grote kinderboerderij! In het Kriebelhuis kun je verschillende soorten wandelende takken, tropische kikkers, vogelspinnen, axolotls, leguanen en tropische planten bewonderen!
Midden in het park is er ook nog eens een super grote speeltuin! Deze speeltuin ligt naast het terras, zodat de ouders zorgeloos kunnen genieten van een hapje en een drankje, terwijl de kids zich uitleven op de speeltoestellen!
Wil je meer weten over Kasteelpark Born? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof alle toffe kinderfeestjes voor je op een rijtje heeft gezet? Kijk hier voor het overzicht!
Kasteelpark Born
Kasteelpark 38
6121 XK Born
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Volwassen: €9,50Kind (2 t/m 12 jaar): €7,-
65+: €8,50
Kinderen tot 2 jaar zijn gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumnacht Kids Maastricht
Kunst? Kijken is leuk. Meedoen nóg leuker. Op zaterdag 10 oktober verandert Maastricht van 17-21 uur in één groot kunstavontuur voor nieuwsgierige kids én hun grote mensen. Ga op ontdekkingstocht, maak zelf iets bijzonders, kijk anders naar kunst en laat je verrassen.
De leukste speeltuinen met binnen én buiten spelen in Zuid-Limburg
Wisselvallig weer en toch lekker spelen? In Zuid-Limburg zijn er verschillende plekken waar kinderen niet hoeven te kiezen tussen binnen of buiten. Hier kun je bij mooi weer naar buiten, maar is er ook een fijne binnenplek voor als de regen ineens met bakken uit de lucht komt.