Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

360° show ‘Voyage of the Stars’ (6+)

Beleef dit ruimteavontuur in de 360° filmzaal van Cosmodrome!

Een nieuwe show bij Cosmodrome! Voyage of the Stars neemt je mee op avontuur tussen zee en sterren.

Op avontuur met 360° show

Astéria, een nieuwsgierige zeester, droomt van grote ontdekkingen. Wanneer plots een ruimteschip neerstort in de buurt, ontmoet ze Stella, een dappere vallende ster die dringend brandstof nodig heeft om terug de ruimte in te kunnen.

Samen trekken ze op ontdekkingstocht door de oceaan, op zoek naar methaan. Onderweg leert Stella alles over het leven onder water, terwijl Astéria kennismaakt met de Aarde, de Maan en de Zon. Stap voor stap ontdekken ze hoe sterk de band is tussen de diepzee en het heelal.

Vanaf 6 jaar

Deze 360° film is speciaal gemaakt voor jonge kijkers en combineert een helder verhaal met echte onderwaterbeelden. Een toegankelijke en boeiende kennismaking met ruimte en natuur, die ook volwassenen moeiteloos mee op avontuur neemt.

Meer info vind je via de roze websitebutton!

Handig: onze blogs staan vol met meer uitjes verzameld per thema of seizoen.

Kattevennen-Cosmodrome

Kattevennen

Openingstijden Van 4 april t/m 27 september 2026
Mail direct

Mail direct naar Kattevennen-Cosmodrome

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Klimpark Warredal

Het spannendste klimpark van Limburg!

De nieuwe hotspotgids is uit!

Ontdek de leukste tips voor gezinnen in Zuid-Limburg in deze gratis digitale gids!

Kindergrottentocht

Speciaal voor kids tussen de 4 - 10 jaar heeft Maastricht Underground de Kids Tour!

Zomervakantie bij Rederij Stiphout

Stap deze zomervakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!

Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!