
Kookfeestje
Super leuk kookfeestje bij Tanya van Kinderkookstudio De Smulpaap
Kooklessen en kookworkshops voor kinderen van 6-14 jaar.
In het centrum van Maastricht heeft Tanya een gezellige kookstudio (de Smulpaap) waar kinderen wekelijks kunnen komen koken, een feestje geven of een enkele workshop volgen.
Gerechten maken uit alle wereld delen en natuurlijk kun je ook komen bakken of gezellig samen met je vriendjes (of ouder) je verjaardagstaart maken.
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
Kinderkookstudio De Smulpaap
Papenstraat 9
6211 LG Maastricht
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer bij de Fluweelengrot & Kasteelruïne Valkenburg
Deze zomer wachten er spannende avonturen bij de Fluweelengrot & Kasteelruïne Valkenburg! Stap de middeleeuwen in en wandel door het eeuwenoude kasteel. En durven jullie onder de grond tijdens de mysterieuze avondrondleidingen? Met toffe evenementen zoals Middeleeuws Kasteelplezier en het levendige Ridderkampement deze zomer!
Buitenzwembaden in Zuid-Limburg – 6x Spetterplezier voor het hele gezin
Zin in een dagje spetteren in de zon met het hele gezin? Zuid-Limburg en de grensstreek zitten vol met leuke buitenzwembaden waar kinderen naar hartenlust kunnen zwemmen, spelen en ravotten. We zetten de leukste buitenspeelplekken met water voor je op een rij!
Werkplek voor ouders, terwijl de kinderen zich vermaken, 6 hotspots
6 Limburgse hotspots waar werken en spelen hand in hand gaan.