Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Laco

Breng eens een bezoek aan dit subtropische zwembad in Geleen, mét duikplank en glijbanen!

Dit zwembad in Geleen heeft zo’n veelzijdig aanbod aan baden en activiteiten dat er voor ieder wel wat wils is. Je vindt hier een recreatiebied met twee glijbanen. Voor de allerkleinsten hebben ze een speciaal peuterzwembad. Ideaal voor een dagje uit!

Bij mooi weer is het buitenzwembad geopend, waar kinderen naar hartenlust kunnen plonzen in het water. Ook vind je buiten een grote ligweide, een pannakooi, een beachvolleybalveld en verschillende trampolines. In het restaurant kan je terecht voor een hapje en een drankje.

Tip! Combineer dit zwemuitje met een bezoek aan de nabij gelegen schaatsbaan.

Klik voor meer info door naar de website via de roze button.

Tip: na het zwemmen een lekker hapje eten in of rond Maastricht? Kijk hier voor onze tips!

Lees ook onze blog: Zwembaden met glijbanen in en om Zuid-Limburg!

Beleef een heerlijke, doorweekte dag in een van de zwembaden in en om Zuid-Limburg! We zijn op zoek gegaan naar zoveel mogelijk baden met glijbaan, zodat jong en oud een hele dag zoet zijn. Duik onder de watersproeiers, geniet van toffe LED-verlichting en roetsj van de glijbanen!

Lees verder Lees verder

Laco

Kummenaedestraat 45

6165 BT Geleen

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Laco

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof Plattegrond

Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!

Klimbos Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Actie in de vakantie bij Unit 13

Ga deze herfstvakantie de strijd aan in de lasergame of laser maze arena van Unit 13!

Herfst bij Rederij Stiphout

Stap deze herfstvakantie aan boord bij Rederij Stiphout en bewonder Maastricht vanaf het water!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek

Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!

Escape rooms met kinderen in Zuid-Limburg

Samen puzzelen, aanwijzingen zoeken en proberen te ontsnappen: een escape room is het perfecte uitje voor gezinnen met kinderen. In Zuid-Limburg vind je een verrassend aanbod dat geschikt is voor jong en oud.

Heerlijke herfsttips voor in de vakantie

Tijd om de herfstvakantie vol te plannen! Mijn kinderen hebben al grootse plannen. En jullie? Geniet van de eekhoorntjes, kastanjes en prachtige herfstkleuren tijdens een fijne wandeling of ontdek de Limburgse cultuur tijdens een van de binnenuitjes. Er is weer genoeg te beleven!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief