Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindergrottentocht Feestje

Spannend! Kruipen en sluipen door de grotten van Maastricht Underground (4-7 jaar)

Ben je tussen de 4 en 7 jaar en wil je een avontuurlijk, ondergronds gangenstelsel ontdekken? Ga dan mee kruipen en sluipen door de grotten van Maastricht!

Een avontuur door het donkere (en verkoelende) gangenstelsel van de grotten. De gids vertelt spannende verhalen en in het donker leer je te vertrouwen op al je zintuigen. Aan het einde van de tocht krijg je een leuke kleurplaat. Tip: neem je zaklamp mee!

Goed om te weten:
– De start is altijd om 15:30 en de duur is 1 uur.
– Je dient je uiterlijk 10 minuten voor aanvang te melden bij het ticket-office naast Chalet Bergrust (Adres: Grotten Noord, Luikerweg 71, Maastricht)
– Een vest, trui of jas en stevig schoeisel wordt aangeraden.
– Per groepje dienen minimaal 2 volwassen begeleiders (gratis) mee te gaan.
– Iedere deelnemer(tje) dient een zaklampje mee te nemen. Deze tocht is ondergronds en de enige lichtbron is de zaklamp. Er zijn ter plaatse geen zaklampen te krijgen.
– Goed schoeisel en sportieve kleding wordt geadviseerd.
– Je mag met maximaal 15 kids deelnemen aan deze tocht.

Klik op de websitebutton om direct jouw feestje te boeken!

Lekker uiteten met je verjaardag? Hier vind je onze restauranttips in en om Maastricht!

Maastricht Underground

Luikerweg 71

6212 NH Maastricht

Openingstijden Start 15.30 uur
Prijs Zie website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Maastricht Underground

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!

Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief