
Natuurspeeltuin Geulpark
Ontdek deze natuurspeeltuin midden in een woonwijk in Valkenburg.
In het voorjaar van 2017 is in Valkenburg in het Geulpark een speelnatuur locatie geopend, speciaal voor de actieve jeugd.
Op slechts een steenworp afstand van het centrum van Valkenburg en aan de oevers van de geul is het heerlijk spelen. Er staan onder andere twee waterpompen en er is alle ruimte om te struinen. Kinderen kunnen hier hutten bouwen en spelen met zand en water. De speelplek is gratis toegankelijk en dat alles in een groene oase langs de geul!
De natuurspeeltuin ligt aan de Betsy Perklaan.
Natuurspeeltuin Geulpark
Betsy Perklaan
6301 Valkenburg
Openingstijden
-Prijs
-Meer inspiratie


Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!
Discovery Jeugd College
Kun je door de jungle slingeren als Tarzan? Ontdek het in het Discovery Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Discovery Jeugd Colleges
Wetenschappers gaan bij Discovery Museum samen met kinderen op zoek naar antwoorden op belangrijke kwesties. Waarom zijn tropische bossen zo belangrijk en wat gebeurt er als het brein vastloopt? Ontdek het in de jeugdcolleges!
Top 15 must-do’s voor gezinnen in Zuid-Limburg
Op zoek naar een superleuk gezinsuitje in Zuid-Limburg? Van grotten en kastelen tot speeltuinen en natuur – deze 15 uitjes maken je familie-avontuur compleet.
Restaurants met een speelhoek in Zuid-Limburg
Uit eten met kinderen wordt pas echt ontspannen als zij lekker kunnen spelen. Gelukkig zijn er in Zuid-Limburg heel wat restaurants met een speelhoek, speeltuin of speelplek. Wij hebben de leukste plekken voor je op een rij gezet!