Mountainbike Tours
Super toffe mountainbike tochten rijden in de geweldige natuurlijke omgeving in Zuid Limburg.
‘Off Trails’ organiseert exclusieve mountainbiketochten die afwijken van de standaard. Samen ga je op verschillende niveaus opzoek naar verborgen trails in de Zuid-Limburgse bossen.
Van laagdrempelige toertochten tot avontuurlijke enduro ritten gidsen de broes Floris en Menno de (kleine) groepen op de mountainbike. Tijdens deze ‘off trails’ routes stemmen ze met iedere persoon/groep af waar de behoefte ligt. Zo kunnen ze je meer laten zien over de ins en outs van de omgeving, prachtige vergezichten, cultuur en kunnen we op een gemoedelijke manier stilstaan bij de techniek die nodig is op de mountainbike.
Alle mountainbike tochten vinden plaats in de omgeving van Valkenburg aan de Geul en Maastricht. In de prachtige natuur zorgen we samen voor een gezellige en sportieve dag!
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagia.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ai Festival
Stap in de wereld van Ai in het Discovery Museum! Van 6 november t/m 22 november vind je hier allerlei activiteiten in thema. Is Ai een bedreiging of gaat het de wereld redden? Ontdek het hier!
50 x Doen als het regent in Zuid-Limburg
Is het buiten regenachtig? Wij vonden deze 50 giga geweldige tips voor jou.
Cadeautip voor iedereen die zwanger is: Mijn Baby Buikje
Leg je zwangerschap vast in een persoonlijk 3D-zwangerschapsbeeldje. Leuk voor jezelf of als cadeau! Iedere zwangerschap is anders, maar elk lichaam doet iets wonderlijks. Met een 3D-beeldje bewaar je de herinnering voor nu en later.