Alice in Wonderland (6+)
Een magische en fantasierijke familiemusical vol vreemde wezens en avonturen bij het Toon Hermans Theater
Volg Alice terwijl ze een wit konijn achterna gaat, door een konijnenhol valt en belandt in het bizarre Wonderland. Daar ontmoet ze de Cheshire Cat, de Gekke Hoedenmaker en de Hartenkoningin, en beleeft ze surrealistische, verwarrende en vaak grappige avonturen waarin logica en rede volledig op hun kop staan.
Theater Terra brengt dit klassieke verhaal tot leven in hun eigen artistieke signatuur, met poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek. Alice in Wonderland is een meeslepende voorstelling over fantasie, groei en zelfontdekking, geschikt voor iedereen vanaf 6 jaar.
Meer informatie over deze voorstelling vind je via de roze button.
TIP: Bekijk onze uitagenda voor meer leuke uitjes voor het hele gezin!
Data:
- zondag 19 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Toon Hermans Theater
Monseigneur Claessensstraat 2
6131 AL Sittard
Toon op kaart
Meer inspiratie
Halloweentocht Kids
Houden jullie van griezelen? 'Infected Forest' bij het BloteVoetenPark is speciaal voor families!
Discovery Jeugd College
Wat als het brein ineens vastloopt? Ontdek het in het jeugdcollege van het Discovery Museum!
7x Nieuwe familiefilms bij Pathé
Van Gabby's Poppenhuis tot Dora's Meerminnenavontuur, Sinterklaas op het grote doek en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Heerlijke herfsttips voor in de vakantie
Tijd om de herfstvakantie vol te plannen! Mijn kinderen hebben al grootse plannen. En jullie? Geniet van de eekhoorntjes, kastanjes en prachtige herfstkleuren tijdens een fijne wandeling of ontdek de Limburgse cultuur tijdens een van de binnenuitjes. Er is weer genoeg te beleven!