Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponyclub De Verloren Kost

Spelenderwijs leren ponyrijden en omgaan met dieren in de Limburgse buitenlucht

Droom jij ervan om te leren paardrijden? Bij de Ponyclub van De Verloren Kost in Gulpen leer je veel meer dan alleen rijden. Hier draait het om respect voor dieren, samenwerken en jezelf ontwikkelen!

Onder begeleiding van ervaren en gediplomeerd instructrice Annemarie ontdekken kinderen vanaf 6 jaar stap voor stap hoe ze met pony’s omgaan. Van verzorgen en opzadelen tot rijden in de buitenbak: elke les is anders en afgestemd op jouw eigen niveau.

Leren, verzorgen én rijden

Een ponyles begint al voordat je op de pony zit. Samen met andere kinderen haal je de pony’s uit de wei en maak je ze klaar voor de les. Je leert poetsen, verzorgen en contact maken met verschillende pony’s, want je rijdt elke keer op een andere.

Daarna is het tijd om te rijden! In de buitenmanege werk je aan je balans, houding en zelfvertrouwen. En na afloop zorg je natuurlijk ook weer goed voor je pony.

Buiten en op eigen tempo

Bij De Verloren Kost zijn de lessen zoveel mogelijk buiten, midden in de natuur. Heb je al wat meer ervaring? Dan ga je soms zelfs op buitenrit door de bossen!

De lessen zijn speels opgezet, met leuke oefeningen en spelletjes (zoals… stoelendans met een pony!). Zo leer je op een ontspannen manier en blijft het vooral heel leuk.

Voor beginners én ervaren ruiters

Of je nu net begint of al wat ervaring hebt: iedereen is welkom. De lessen worden afgestemd op jouw niveau, zodat je op je eigen tempo groeit en steeds meer zelfvertrouwen krijgt.

Praktische info

– Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar
– Kleinschalige lessen met persoonlijke aandacht
– Buitenmanege in een groene omgeving
– Extra activiteiten zoals bosritten mogelijk
– Vanaf €15 per les

Wil je meer weten of je aanmelden? Klik op de roze button voor meer informatie!

TIP: Combineer de ponylessen met een bezoek aan de boerderij of het gezellige BoerderIJSterras voor een compleet dagje uit!

Boerderij De Verloren Kost

Verlorenkostweg 1

6271 NS Gulpen

Mail direct

Mail direct naar Boerderij De Verloren Kost

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De mooiste uitzichtpunten in Zuid-Limburg: leuk met kinderen

Zuid-Limburg is een van de mooiste plekken van Nederland om van het uitzicht te genieten. Heuvels, bossen, dalen en zelfs uitzicht tot ver over de grens: je hoeft hier maar een klein stukje omhoog te lopen voor een prachtig panorama.

De leukste Herfstvakantie avonturen in Zuid-Limburg

Zo, hier heb ik echt zo'n zin in! De herfst heeft iets magisch. Nog genoeg leuks om buiten te doen, maar ook de binnenuitjes lonken, zeker als het weer wat minder is. En er wordt ook nog eens van alles georganiseerd. Volle planning dus volgende week. En jij?

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Theaterspecial: Het Laagland!

In september 2026 start het nieuwe theaterseizoen van Het Laagland. Met de tournees OM en OM en OM (1,5 t/m 3 jaar) en Stuntelman (4+), de kerstspecial Kerstboom te Koop en de muziekvoorstelling Stiltestorm (10+) beleef je een wonderlijk wervelend seizoen. Zelf op het podium staan? Dat kan bij Theaterwerkplaats Jong Laagland. Waar zien we jou?

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!