Pops of the Top (3+)
Een beeldend, humoristisch en muzikaal optreden met veel potentiële hits.
Hoe vaak heb je als ouder naar geïmproviseerde playback optredens moeten kijken van je nageslacht? Nog voor ze kunnen lopen kennen ze al de “signature moves” van Beyonce. Of zingen ze fonetisch mee met hits van de Sugababes. Hoe komt het dat iets wat op een tiener publiek gericht is al zo onweerstaanbaar aantrekkelijk blijkt voor de allerkleinsten?
Pops of the Top is een playbackconcert over uitersten en stiekem ook een geschiedenisles en ode aan de klassieke girlband. We volgen drie popsterren tijdens hun poging om volwassen, harmonieus en cool over te komen. Maar hoe doe je dat als blijkt dat je publiek voornamelijk bestaat uit 3-jarigen? Wat als de werkelijkheid niet samenvalt met wat je gehoopt of verwacht had? En waarom moet er altijd iemand solo?
Pops of the Top is een virtuoos geplaybackt slapstick concert voor het hele gezin vanaf 3. Over ups en downs. Het beste en het slechtste. Over tops en flops.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
- zaterdag 3 april 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater aan het Vrijthof
Herbenusstraat 89
6211 RB Maastricht
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Nieuwe must-see familiefilms bij Pathé deze herfst!
Sinterklaas, Shaun, Wiebe en meer: jouw filmhelden beleven deze herfst nieuwe avonturen in de bioscoop!
Filmblik Festival!
Deze herfstvakantie beleef je in Lumière weer een spetterende editie van Filmblik!
Gratis nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
De leukste Herfstvakantie avonturen in Zuid-Limburg
Zo, hier heb ik echt zo'n zin in! De herfst heeft iets magisch. Nog genoeg leuks om buiten te doen, maar ook de binnenuitjes lonken, zeker als het weer wat minder is. En er wordt ook nog eens van alles georganiseerd. Volle planning dus volgende week. En jij?
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?