
Baby- en Peuterzwemmen
Heerlijk met je baby en/of peuter samen de eerste beginselen van het zwemmen leren bij het Steinerbos!
Heb jij een baby en/of peuter? Kan deze kleine ook zo lekker genieten van het badje thuis of lekker samen onder de warme douche? En daarna lekker slapen? Wat een heerlijke uitwerking heeft water op kinderen, maar ook een behoorlijke aantrekkingskracht!
Baby’s en peuters zijn dol op water en voelen zich in het water eigenlijk altijd wel op hun gemak. Je kunt bij Steinerbos met je baby of peuter (0 tot 4 jaar) heerlijke uren doorbrengen in het warme water. Met speelse oefeningen kan het kleine grut samen met jou verder wennen aan water en werken ze meteen aan de motorische ontwikkeling. Kleintjes die deze lessen hebben gevolgd, zullen naderhand met gemak door kunnen gaan met zwemlessen. Maar tot die tijd beleef je samen leuke uurtjes in het water.
Tarieven
Baby- en peuterzwemmen: € 9,05
Baby- en peuterzwemmen 2e volwassene: € 3,50 (niet tijdens beperkingen van corona)
10x Baby- en peuterzwemmen: € 81,45
Teddybeer diploma: € 24,50
Pas*: € 3,00
* Je koopt éénmalig een persoonlijke pas die voor meerdere rittenkaarten, abonnementen en seizoenen gebruikt wordt. Bij verlies of defect dient een vervangende pas aangeschaft te worden.
Lestijden
Maandag: 10:30 – 11:15 uur 0 – 2 en 2 – 4 jaar
Dinsdag: 18:15 – 19:00 uur 0 – 2 en 2 – 4 jaar
Aangepaste tijden: Tijdens schoolvakanties
Vervallen lessen: Tijdens feestdagen
Wel even van te voren reserveren!
Wil je meer weten over baby- en peuterzwemmen bij het Steinerbos? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof alle toffe kinderwinkels in Maastricht voor je op een rijtje heeft gezet? Klik hier voor het overzicht.
Steinerbos
Stadhouderslaan 220
6171 KP Stein
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!
Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!