Atletiek: de sport voor iedereen
Bij deze atletiekverenigingen kunnen ook kinderen met een handicap meedoen!
Sprinten, veldlopen, verspringen, speerwerpen, kogelstoten – atletiek is een veelzijdige sport. Bij veel atletiekverenigingen kunnen ook kinderen met een handicap meedoen. Soms in een aparte groep, bijvoorbeeld met framerunners. Maar steeds vaker ook gewoon in de reguliere groepen.
Wil je weten bij welke vereniging jouw kind mee kan sporten? Bel of mail de atletiekvereniging in jouw buurt en vraag naar de mogelijkheden.
Klik op de websitebutton om een vereniging in jouw buurt te vinden!
TIP: blijf ons ook vooral volgen op Facebook en Insta en schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Geschikt voor
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in juli
In juli staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
InterActing Zomerweek
Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme
Toegankelijke events in augustus
In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!
Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.