’t Koetshoes
Een restaurant én speeltuin op een unieke locatie in Valkenburg a/d Geul waar je je ogen uitkijkt!
Wil je graag een keertje eten op een écht bijzondere locatie? Dan ben je bij ’t Koetshoes aan het juiste adres. Zowel het terras als het binnengedeelte ademt een rijke geschiedenis, en voor even waan je je terug in de tijd.
In de buurt kun je fijne wandelingen doen met prachtige uitzichten, waarvan sommigen ook geschikt zijn om met een kinderwagen te doen. Berg op, berg af, het kan allemaal! Ook heeft ’t Koetshoes een prachtige speeltuin waar de kids naar hartenlust kunnen spelen.
Menu voor de kleine gasten
Op de menukaart staan ook lekkere gerechtjes voor de kinderen. Frietjes met frikandel, kroket, kipnuggets, souvlaki of bitterballen. Of natuurlijk lekkere poffertjes!
Nieuwsgierig geworden? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat Kidsproof Zuid-Limburg ook de leukste kinderfeestjes in de regio op een rijtje heeft gezet?
T Koetshoes
Oosterweg 42
6301 PX Valkenburg
Openingstijden
Maandag en dinsdag: 10.00 - 18.00 uurWoensdag t/m zondag: 10.00 tot 20.00 uur
Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info.Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Maastricht vanaf het water
Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Gratis uitjes in de natuur in Zuid-Limburg
Op zoek naar leuke, gratis uitjes in de natuur waar je met kinderen écht blij van wordt? Goed nieuws: je hoeft helemaal geen entree te betalen om een geweldige dag buiten te hebben.