Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Glamping Resort Hoge Kempen

Overnachten in een tentje, zwemmen in het zwembad en spelen in de speeltuin op Camping 't Soete Dal!

Glamping Resort Hoge Kempen is schitterend gelegen midden in een prachtig natuurgebied. De omgeving is bosrijk en heuvelachtig, en is een oase van rust, natuur en schoonheid!

Hier staan de kids hoog in het vaandel. Ze beleven hier toffe avonturen en dansen mee op het ritme van KIKI de eekhoorn. De camping beschikt over een zomer animatieprogramma voor kinderen tot 12 jaar, voor de jeugd en voor volwassenen!

Daarnaast is er een zwembad op de camping te vinden en een coole speeltuin. Er is genoeg te doen voor de kids!

Wil je meer weten over overnachten op deze camping? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: een hapje eten in Maastricht? Kijk hier voor onze gezellige tips!

Glamping Resort Hoge Kempen

Molenblookstraat 64

3690 Zutendaal

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Glamping Resort Hoge Kempen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Meer inspiratie

BloteVoetenPark

Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

360° show ‘Voyage of the Stars’ (6+)

Beleef dit ruimteavontuur in de 360° filmzaal van Cosmodrome!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen

Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Deze 16 speeltuinen in Zuid-Limburg gaan weer open

De zon laat zich weer vaker zien, jassen mogen langzaam wat vaker open en kinderen krijgen weer dat bekende lentekriebeltje: naar buiten! Goed nieuws, want in Zuid-Limburg openen de leukste speeltuinen weer hun hekken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief