
Het Carnaval der Dieren (4+)
Een betoverende reis door de dierenwereld in muziek en magie, te zien bij het Theater aan het Vrijthof!
La Llave Maestra en het Valdivia’s Kamerorkest bundelen hun krachten om Carnaval der Dieren tot leven te brengen, de beroemde muzikale suite gecreëerd door de Franse componist Camille Saint-Säens.
Olifanten, schildpadden, zwanen, walvissen, kwallen, giraffen, libellen, manta’s en de meest ongewone wezens van het dierenrijk betreden het podium in een prachtige reis van beweging, vormen en objecten die de toeschouwer naar het hart van de dierenwereld zal vervoeren.
Opgevat als een ode aan de schoonheid en majesteit van dieren, Carnaval der Dieren, een ballet van vormen en objecten, is een verrassende show. Een uitnodiging om met open zintuigen na te denken en je te laten meeslepen door muziek, creativiteit en visualisatie.
Om deze schilderachtige reis door de dierenwereld compleet te maken, hebben we aan de originele suite van Camille Saint-Säens de Danse Macabre van dezelfde componist en Clair de lune van Claude Debussy toegevoegd.
Klik op de roze button voor meer informatie over deze voorstelling!
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 12 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie


Kinderboekenbal (4+)
Vier de start van de Kinderboekenweek tijdens het Kinderboekenbal!
Pannenkoekencruise
Geniet van onbeperkt pannenkoeken tijdens de Pannenkoekenboottocht van Rederij Stiphout!
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 25 leukste buitenspeeltuinen in en rond Zuid-Limburg
Van natuurspeelplekken tot klimparken en kinderboerderijen, hier vind je het ultieme overzicht voor urenlang buitenplezier met kids in Zuid-Limburg én vlak over de grens.
Restaurants met een speelhoek in Zuid-Limburg
Uit eten met kinderen wordt pas echt ontspannen als zij lekker kunnen spelen. Gelukkig zijn er in Zuid-Limburg heel wat restaurants met een speelhoek, speeltuin of speelplek. Wij hebben de leukste plekken voor je op een rij gezet!
Top 15 must-do’s voor gezinnen in Zuid-Limburg
Op zoek naar een superleuk gezinsuitje in Zuid-Limburg? Van grotten en kastelen tot speeltuinen en natuur – deze 15 uitjes maken je familie-avontuur compleet.