Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sammie en opa (6+)

Deze voorstelling in Theater aan het Vrijthof is een ode aan de fantasie, naar het gelijknamige boek!

Sammie is negen jaar en een meter vierendertig lang. Hij heeft een moeder en waarschijnlijk ook een vader, alleen weet Sammie niet wie hij is of hoe hij heet. Zijn moeder wil daar niets over vertellen.

Omdat zijn moeder een drukke baan heeft, woont Sammie vier dagen in de week bij zijn opa. Sammie vindt dat geweldig, want zijn opa vertelt de spannendste verhalen en ze maken samen de grootste avonturen mee. Ze beginnen zelfs aan het bouwen van een vliegtuig. Maar dan wordt opa ziek. Sammie is ontroostbaar. Zullen hij en zijn opa nog kunnen gaan vliegen en Sammies vader vinden?

Deze voorstelling is te zien tijdens de Kinderboekenweek 2026.

Klik op de roze button voor meer informatie over deze voorstelling!

Klik hier voor een overzicht van alle kindervoorstelling in Rotterdam!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater aan het Vrijthof

Herbenusstraat 89

6211 RB Maastricht

Mail direct

Mail direct naar Theater aan het Vrijthof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Pannenkoekencruise Maastricht

Onbeperkt pannenkoeken eten tijdens een rondvaart met Rederij Stiphout in Maastricht!

Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg

Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!

AvonturenBerg

Beleef een klimavontuur hoog tussen de dennennaalden bij de AvonturenBerg!

Pathé Kids Festival

Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad? De regio ontdekken vanaf het water? Of op zoek naar een tof uitje voor deze zomer? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Dit zijn de leukste tips!

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Zomervakantie favorieten in Zuid-Limburg!

Whoopwhoop, zomervakantie in zicht! Met dat mooie weer willen de kids er vast eens lekker op uit. Plannen maar! Onder de grond, in de bomen of met beide benen op de grond. Bewonder voorstellingen op sprookjesachtige locaties, én reis er gratis naartoe!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!