Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie van TODI

Geniet van al het lekkers van TODI met uitzicht op een enorm aquarium!

De brasserie van TODI is een zeer aangename plek die de sfeer ademt van het Limburgse industriële mijnverleden! Maar bovenal kun je er terecht voor een heerlijke, gevarieerde menukaart. Laat je verrassen door het Mijnmenu, kies gezond voor het menu van Pascale Naessens, geniet van een malse steak of van een snelle snack.

En dan nu het coolste gedeelte: vanuit de Brasserie heb je inkijk in het grootste aquarium van de streek! En via onderwatercamera’s kun je meegenieten van het wonderbaarlijke onderwaterleven in het duikbassin. Hoe tof is dat? 

Meer info of een tafeltje reserveren? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Kidsproof heeft alle toffe kinderwinkels voor je op een rijtje gezet. 

Todi The Ultimate Diving Experience

be-MINE 1

3582 Beringen

Openingstijden Maandag 11u-23u
Dinsdag Gesloten
Woensdag 11u-23u
Donderdag 11u-22u
Vrijdag 11u-24u
Zaterdag 11u-22u
Zondag 11u-22u
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Todi The Ultimate Diving Experience

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?

Waterpret in Zuid-Limburg voor kids

Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.

7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.

Doen met peuters en kleuters in Zuid-Limburg

Ben jij op zoek naar leuke dingen om te doen met peuters of kleuters in Zuid-Limburg? Goed nieuws: de regio zit bomvol kindvriendelijke activiteiten waar zelfs de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven. Van voorleesfeestjes en peutergym tot dieren aaien en zandkastelen bouwen – hier vind je de 13 leukste tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief