Op speurneuzentocht in Borgloon
Een speurtocht door Borgloon waarbij kids spelenderwijs de geschiedenis ontdekken en opdrachten oplossen
Ga samen met de Stroopridder op avontuur tijdens deze leuke en gratis speurtocht door Borgloon! Tijdens de wandeling ontdekken kinderen van 6 t/m 12 jaar op een speelse manier de rijke geschiedenis van de stad.
De speurtocht start bij het oude stadhuis van Borgloon en volgt een groene wandelroute van ongeveer 5 kilometer. Onderweg zijn er 12 stopplaatsen waar kinderen opdrachten uitvoeren, weetjes ontdekken en leuke activiteiten doen. Zo leren ze meer over onder andere het Romeinse verleden van de streek en de wijnbouw.
Na afloop wacht er nog een leuke verrassing: in de Stroopfabriek mogen de kinderen een kijkje nemen in de schatkist en krijgen ze een beloning voor hun speurwerk.
Haal het speurboekje vooraf op bij Visit Tongeren-Borgloon, in de Stroopfabriek (Stroopplein 8) of in de Gasthuiskapel (Via Julianus 2).
Interesse of meer informatie over deze speurtocht? Klik dan op de roze websitebutton!
Tip: Klik hier om te kijken wat er nog meer in Tongeren-Borgloon te beleven is!
Visit Tongeren-Borgloon
Stroopplein 8
3840 Tongeren-Borgloon
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Rondvaart Maastricht met Rederij Stiphout
Ontdek Maastricht vanaf het water. Stap aan boord bij Rederij Stiphout voor een rondvaart over de Maas!
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Belevingscentrum Biodiversiteit Lieteberg
Dompel je onder in de nieuwe BioDrome. Trek daarna je schoenen uit en word helemaal één met de natuurBlogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
De leukste Herfstvakantie avonturen in Zuid-Limburg
Zo, hier heb ik echt zo'n zin in! De herfst heeft iets magisch. Nog genoeg leuks om buiten te doen, maar ook de binnenuitjes lonken, zeker als het weer wat minder is. En er wordt ook nog eens van alles georganiseerd. Volle planning dus volgende week. En jij?
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!