De Reuzenroute
Heerlijk de natuur in en ontdek dorpje Schimmert en kom helemaal tot rust met het gezin.
Dat er in een klein, landelijk plaatsje als Schimmert zo veel is te zien en te doen, kun je je bijna niet voorstellen. Aan het begin van deze route kom je langs de watertoren van Schimmert. Deze wordt ook wel de Reusch genoemd omdat hij zo hoog is. Het uitzicht vanaf de top van de watertoren is geweldig. Bij mooi helder weer kun je het hooggelegen Ardennengebied rond Baraque Michel zien, wel 46 km verderop.
En er is meer te ontdekken op deze veelzijdige route, zoals kasteel De Bockenhof en de Remigiuskerk. Loop jij er met zevenmijlslaarzen doorheen of lukt het je de route te bewandelen als ware het een sprookje?
Meer informatie of gelijk de route donwloaden? Klik op de roze websitebutton.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof blogspagina!
Visit Zuid-Limburg
Walramplein 6
6301 DD Valkenburg
Openingstijden
altijdPrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
De leukste speeltuinen met binnen én buiten spelen in Zuid-Limburg
Wisselvallig weer en toch lekker spelen? In Zuid-Limburg zijn er verschillende plekken waar kinderen niet hoeven te kiezen tussen binnen of buiten. Hier kun je bij mooi weer naar buiten, maar is er ook een fijne binnenplek voor als de regen ineens met bakken uit de lucht komt.