Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterburcht Pietersheim

Voor kinderen vanaf 5 jaar: ga mee op speurtocht door de bijzondere, oude Waterburcht in Lanaken, België!

Doe mee met het leuke spel voor het hele gezin: Ridders Gezocht! Kijk je ogen uit bij de Waterburcht in Lanaken en leer op een actieve manier. 

Jan van Pietersheim heeft zijn hele leven de geschiedenis van de waterburcht en van zijn voorouders beschermd. Maar als ook Jan er niet meer is, zullen alle verhalen over de waterburcht en haar bewoners verloren gaan! Daarom is hij op zoek naar nieuwe Heren van Pietersheim! Verken de waterburcht met de opdrachten uit het spelboekje en leer de waterburcht en haar bewoners kennen. Alleen de beste burchtverkenners krijgen een gepersonaliseerde oorkonde van de Heren van Pietersheim!

Het spelboekje leidt jullie naar de meest spannende plekjes van de waterburcht. Een super leuke manier om de rijke geschiedenis van Pietersheim te ontdekken!

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei handige adresjes voor hulp bij de opvoeding op een rijtje heeft gezet?

Waterburcht Pietersheim

Waterstraat 52

3620 Lanaken

Openingstijden Hoogseizoen: mei tot en met september
maandag t/m vrijdag:  13.00 - 17.00
weekenden: 10.00 - 17.00
feestdagen: 10.00 - 17.00

Laagseizoen
Maandag t/m vrijdag gesloten, behalve tijdens de schoolvakanties
weekenden: 13.00 - 16.00
feestdagen: 13.00 - 16.00
Prijs Prijs gezinsboekje: €3
Mail direct

Mail direct naar Waterburcht Pietersheim

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

Lekker lang weekend met Hemelvaart en Pinksteren 2025

Heerlijke vrije dagen om even helemaal tot rust te komen of dagen waarbij je lekker op pad gaat en ontdekt wat Zuid-Limburg allemaal voor leuks te bieden heeft! Wij hebben weer een lijstje met supertoffe tips klaarstaan! Buiten de deur en lekker thuis. Maak er een paar mooie dagen van met je gezin!

10 x Leuke uitjes onder de EUR 5,- in Zuid-Limburg

Betaalbare avonturen in Zuid-Limburg voor het hele gezin.

De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg

Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief