Wilhelminatoren
Een lekker hapje eten of een drankje drinken op een uitzichttoren bij restaurant Wilhelminatoren!
Brasserie Restaurant Wilhelminatoren biedt een spectaculair uitzicht voor tijdens het eten. Daarnaast biedt het ook voor iedereen wat wils! Na een wandeling bijvoorbeeld heerlijk genieten van een kopje koffie met een vlaai voor de kids, of uitgebreid dineren.
Naast dineren kun je hier ook lekker ontbijten of lunchen. Ook voor de kinderen is er genoeg lekkers uit te kiezen om te eten!
Wil je meer informatie? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: neem eens een kijkje op onze Kidsproof Facebookpagina!
Wilhelminatoren
Viergrenzenweg 230
6291 BX Vaals
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatie
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Cadeautip voor iedereen die zwanger is: Mijn Baby Buikje
Leg je zwangerschap vast in een persoonlijk 3D-zwangerschapsbeeldje. Leuk voor jezelf of als cadeau! Iedere zwangerschap is anders, maar elk lichaam doet iets wonderlijks. Met een 3D-beeldje bewaar je de herinnering voor nu en later.
50 x Doen als het regent in Zuid-Limburg
Is het buiten regenachtig? Wij vonden deze 50 giga geweldige tips voor jou.
Ai Festival
Stap in de wereld van Ai in het Discovery Museum! Van 6 november t/m 22 november vind je hier allerlei activiteiten in thema. Is Ai een bedreiging of gaat het de wereld redden? Ontdek het hier!