You Jump Kerkrade
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Kerkrade.
Bij trampolinepark You Jump Kerkrade (voorheen Jumpsquare) kunnen kinderen zich helemaal uitleven. Springen, rennen, stuiteren en natuurlijk de gaafste trampoline tricks uitproberen! Enne…ook ouders zijn hier van harte welkom om mee te springen.
Trampolinespringen is niet alleen ontzettend leuk, maar ook gezond. Het is een goeie workout waarbij je lichaam endorfines aanmaakt: het gelukshormoon dat zorgt voor een vrolijk en ontspannen gevoel. Met de speciale jumpsokken hebben de jumpers bovendien extra grip op de trampolines.
Tijd voor een pauze?
Van al dat springen krijg je natuurlijk dorst en trek. In het horecagedeelte kun je terecht voor lekker snacks en drankjes. Even afkoelen. Terwijl de kinderen nog even doorspringen, kan jij relaxen met een kop cappuccino, thee of iets lekkers erbij.
Wist je dat je bij You Jump ook terecht kunt voor hele toffe feestjes? Je boekt je feestje gewoon via de website van You Jump. Daar kies je je datum en tijd én je kiest uit één van de arrangementen: Super, Mega, Ultimate, een echte Disco party of gecombineerd met X-Cube. Voor de kleintjes tot en met 5 jaar kies je het speciale Mini Jump Feestje. Veel plezier!
Klik voor meer informatie over jouw You Jump vestiging op de roze button.
Lees ook onze blog: 4 x trampolineparken in Zuid-Limburg
Een middagje jumpen is leuk voor wat oudere kinderen en ook zeker nog leuk met tieners! We hebben de 4 leukste voor jou op een rijte gezet.
Lees verder Lees verderYou Jump Kerkrade
Roda J.C. Ring 2k
6466 NH Kerkrade
Openingstijden
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!
6 Nieuwe familiefilms bij Pathé
Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!
Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg
De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!
De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)
Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!