Zenden Judo & Karate
Je kind leert op speelse wijze zichzelf te verdedigen bij Zenden Sport in Maastricht!
Bij Zenden in Maastricht kunnen kinderen heerlijk sporten: Judo & Karate!
Bij judo leren kinderen hun motorische vaardigheden te verbeteren, hun val te breken, respect te tonen naar de ander en verschillende technieken om je tegenstander te verslaan. De lessen zijn serieus en speels tegelijk!
Bij karate draait het om de juiste vuist- en traptechnieken, op die manier leren kinderen zichzelf te verdedigen. Daarbij zijn lenigheid, reactievermogen, explosiviteit en kracht erg belangrijk.
Wil je meer informatie over judo en karate bij Zenden? Klik dan op de roze websitebutton!
Tip: een jarige thuis? Kijk verder op onze website voor een overzicht van de leukste kinderfeestjes in de regio Maastricht!
Zenden
Sint Bernardusstraat 5
6211 HK Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de lestijden!Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat kun je doen op een studiedag in Zuid-Limburg
Hoera, een studiedag! Een dag vrij van school is hét moment om samen iets leuks te doen. Of het nu regent of de zon schijnt, in Zuid-Limburg is er altijd iets spannends te beleven. Van apen spotten tot kastelen beklimmen — hier vind je de leukste ideeën voor een studiedag vol avontuur, plezier en nieuwe ontdekkingen.
Leuke uitjes met boekenwurmen in Zuid-Limburg
Zijn jullie echte boekenwurmen en op zoek naar een kidsproof uitje in Zuid-Limburg? Dan komt dit blog als geroepen! Of je nu wilt wegduiken in spannende verhalen, samen met je kind een (kinder)boekwinkel wilt ontdekken of gewoon even een gezellig leestje wilt pakken—hier vind je de leukste plekken voor gezinnen die houden van lezen.