Zwemmen bij Zenden
Heerlijk babyzwemmen, ABC Zwemlessen en vrijzwemmen kan bij Zenden Sports in Maastricht!
In ons waterrijke land is het heel belangrijk dat kinderen leren zwemmen! Zenden Sports geeft ABC zwemlessen aan kinderen op verschillende manieren: reguliere lessen van 1 uur (één of twee keer per week), zwemlessen in extra kleine groepen (max. 4 kinderen) en zelfs privé zwemlessen.
Ook aan de allerkleinsten is gedacht: iedere woensdagochtend is er babyzwemmen! En neem ook eens een kijkje in het unieke binnenzwembad. In de historische gewelvenkelder kun je overdag en ’s avonds heerlijk vrijzwemmen en baantjes trekken.
Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof Maastricht ook allerlei handige adresjes voor hulp bij de opvoeding op een rijtje heeft gezet?
Zenden
Sint Bernardusstraat 5
6211 HK Maastricht
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info!Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen in het BloteVoetenPark in Brunssum
BioDrome
Laat je onderdompelen in de rolstoeltoegankelijke wereld van biodiversiteit bij Lieteberg!
MergelRijk Valkenburg
Bezoek deze grotten voor een tof ondergrondse uitje! Bezoek DinoRijk, de 3D grotschilderingen & atelierBlogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Minigolf in Zuid-Limburg, de leukste banen met kids
Zin in een gezellig uitje met het gezin waarbij iedereen mee kan doen? Minigolf is altijd een goed idee!
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.