IVN slootjesdag
Word jij de echte Slootjesexpert? Kom met IVN Zevenaar waterdiertjes ontdekken bij de Slootjesdagen!
Trek je laarzen aan en kom dan met je vader of moeder, opa of oma naar de sloot aan de Reisenakker in Zevenaar. Deze sloot ligt achter het ziekenhuis van Zevenaar en naast de moskee van de Turkse gemeenschap. Je ziet vanzelf de IVN-vlag!
Meer weten? Via de roze button kom je op de website!
Tip: er worden dit weekend ook leuke IVN activiteiten georganiseerd in Renkum en Ede!
Heb je onze Eropuit categorie al eens bekeken? Daar hebben we de leukste uitjes met kinderen voor je verzameld zodat jij niet meer hoeft te zoeken!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
IVN Zevenaar
Reisenakker 6
6903 ZJ Zevenaar
Openingstijden
10:00 uurPrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 12 leukste herfst- en winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
Creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 22 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
Fiens favoriete theatervoorstellingen
Samen naar het theater… dat blijft iets magisch. In Musis & Stadstheater Arnhem zit je deze winter goed, want kinderdirecteur Fien van Viegen tipt vier mooie familievoorstellingen.