Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiekvereniging Hylas

Atletiek is een leuke en gezellige sport om te doen en ook heel goed voor je conditie!

Bij Atletiekvereniging Hylas in Alkmaar kan je vanaf 6 jaar beginnen met atletiek bij de Mini puppillen,

Door de vele onderdelen die de atletiek rijk is, zit er voor iedereen altijd wel wat tussen. Grofweg kun je de verschillende onderdelen opdelen in rennen (zowel een korte- als een lange afstand), springen (bijvoorbeeld verspringen of hoogspringen) en werpen/stoten (bijvoorbeeld speerwerpen of kogelstoten). En uiteindelijk geldt natuurlijk dat hoe meer je oefent, hoe sneller, hoger en verder je komt in de verschillende onderdelen!

Klik via de roze button door naar de website. Daar kan je via de button Jeugd, je geboortejaar invullen en snel zien wanneer de trainingen zijn.

Atletiekvereniging Hylas

Havinghastraat 4

1817 DA Alkmaar

Openingstijden De trainingsdag en tijd is afhandelijk van het team waar je inkomt. Check de website voor meer info!
Prijs Vanaf € 21 per kwartaal
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Lammetjes in de Kop van Noord-Holland

2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!

Paaseieren pimpen zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!