Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gitaar, viool en panfluit

Op zoek naar een leraar die jou gitaarles, vioolles of panfluitles kan geven? Dat is Geert Hoes!

Als musicus staat voor hem de passie voor muziek centraal in al zijn muzikale activiteiten. Muziek is gevoel en zijn drijfveer is om een stuk vaardigheid en creativiteit te ontwikkelen en over te brengen, om uiteindelijk een stukje schoonheid uit te dragen in de vorm van muziek. De techniek staat dus altijd in dienst van het speelplezier.

De lessen zijn bedoeld voor iedereen die gitaar, viool of panfluit wil bespelen of een bepaalde stijl wil beheersen. Beginners, gevorderden, volwassenen of kinderen zijn welkom.

Privé- en duolessen zijn mogelijk, je krijgt dus veel persoonlijke aandacht. Ook een specialisatie is mogelijk; vanuit een klassieke basistechniek kunnen bepaalde speelstijlen toegepast in de wereldmuziek uitgediept worden.

Kijk op de website wat je per instrument kan leren. Ook voor contact ga je naar de website via de roze button! Een proefles is ook mogelijk voor €10,-.

Tip: Wist je dat Kidsproof Alkmaar een Facebookpagina heeft! En ook nog Twitter: volg ons @kidsproof072.

Geert Hoes Muziek

Runmolen 32

1823 GK Alkmaar

Openingstijden Lesdagen: maandagavond, dinsdag, woensdag, donderdag overdag.
Prijs Afhankelijk van lessenreeks, bijvoorbeeld 34 lessen (jaarreeks) is €16,00 per les.
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

4x Blotevoetenpaden in de Kop van Noord-Holland!

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden.

Mijn zomervakantietips in de Kop!

2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!