Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Muziekplezier van 0 tot 4

Op een speelse manier in aanraking komen met muziek bij ´Muziekplezier van 0 tot 4´

Kinderen genieten al op heel jonge leeftijd van muziek. Als er voor hen gezongen wordt, worden ze er vaak vrolijk of rustig van. Veel dagelijks terugkerende activiteiten zoals opruimen, eten, in bad gaan, aankleden, gaan slapen, worden leuker en gaan vaak makkelijker als er bij wordt gezongen.

Tijdens de cursus ´Muziekplezier van 0 tot 4´ worden er 10 weken lang muzikale spelletjes aangeboden die passen bij de ontwikkeling van het kind. Spelenderwijs worden nieuwe liedjes geleerd, instrumenten verkend en luisteractiviteiten gedaan. En natuurlijk wordt er lekker bewogen en gedanst op muziek.

Aanmelden voor deze muzikale cursus kan door op de roze button te klikken.

Meer leuke clubjes vol muziek vind je op onze website onder de categorie ´Clubjes´

Ekkanti Muziekatelier

Zuivelhof 1

3828 CW Hoogland

Openingstijden 9.30 - 10.00 uur: 1 - 2,5 jaar.
10.15 - 10.45 uur: 2,5 - 4 jaar
Prijs €85,- voor 10 weken (Kinderen die gebruik maken van kinderopvang door kinderopvang Bzzzonder betalen slechts €70,-)
Mail direct

Mail direct naar Ekkanti Muziekatelier

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief