Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Overlevingszwemmen 2+

Is jouw peuter een echte waterrat of vindt ie het nog best wel eng? Bij R&A leren ze overlevingszwemmen

Bij R&A Sports en Swimming in Amersfoort worden kinderen tussen 2,5 – 4 jaar op een speelse manier geleerd hoe zij zich moeten redden in het water, wat ze moeten doen wanneer ze een keer in het water vallen en hoe ze dan zelfstandig naar de kant moeten komen.

De verschillende technieken worden aangeleerd met bandjes en na een aantal lessen worden de bandjes afgebouwd en leren de kinderen hoe zij zich zelfstandig moeten redden in het water. Ook wordt er na verloop van tijd een keer met kleding gezwommen.

Voor meer informatie of om je kind aan te melden klik op de roze button.

Tip: Tijdens de vakanties organiseert R&A supergave activiteiten in het water. In de uitagenda staan regelmatig de toffe activiteiten.

R&A Sports & Swimming Vathorst

Caraïben 12

3829 BZ Amersfoort

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar R&A Sports & Swimming Vathorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Vrijzwemmen in Vathorst

Tijdens de meivakantie lekker vrijzwemmen, leef je uit bij trampoline fun of ga los bij het discozwemmen!

Streep Wiel Rol (1,5+)

Interactieve peutervoorstelling bij Icoon Theater in Amersfoort met dans, cello en spel op de vloer

Gamen in de meivakantie

Gamen, chillen en samen plezier maken tijdens de meivakantie bij GameLounge Leusden

Workshops in de meivakantie

Creatief aan de slag met het gezin bij het Mondriaanhuis in Amersfoort

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!

7x toffe boerderij- en landwinkels met terras

Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief