Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Overlevingszwemmen 2+

Is jouw peuter een echte waterrat of vindt ie het nog best wel eng? Bij R&A leren ze overlevingszwemmen

Bij R&A Sports en Swimming in Amersfoort worden kinderen tussen 2,5 – 4 jaar op een speelse manier geleerd hoe zij zich moeten redden in het water, wat ze moeten doen wanneer ze een keer in het water vallen en hoe ze dan zelfstandig naar de kant moeten komen.

De verschillende technieken worden aangeleerd met bandjes en na een aantal lessen worden de bandjes afgebouwd en leren de kinderen hoe zij zich zelfstandig moeten redden in het water. Ook wordt er na verloop van tijd een keer met kleding gezwommen.

Voor meer informatie of om je kind aan te melden klik op de roze button.

Tip: Tijdens de vakanties organiseert R&A supergave activiteiten in het water. In de uitagenda staan regelmatig de toffe activiteiten.

R&A Sports & Swimming Vathorst

Caraïben 12

3829 BZ Amersfoort

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar R&A Sports & Swimming Vathorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Juf Roos gaat op vakantie 2+

Hollandse gezelligheid, muziek én juf Roos in theater Flint!

AFAS Theater zomerweken

Geniet in de zomervakantie van een supergezellig theateruitje met de hele familie!

Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug

Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!

Groene Markt Amersfoort

Vier 10 jaar Het Groene Huis tijdens de gezellige Groene Markt op Landgoed Schothorst in Amersfoort.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Leuke natuuruitjes voor het hele gezin

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in Amersfoort en Leusden te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit samen met kinderen? Vanuit Het Groene Huis op Landgoed Schothorst en De Groene Belevenis worden deze zomer weer allerlei mooie groene activiteiten georganiseerd. Trek je schoenen aan en ga mee op avontuur in het groen!

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief