Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles in Vathorst

Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!

Bij R&A Sports & Swimming draait het om kleinschaligheid, persoonlijke aandacht en een goede sfeer.

De zwemlessen worden gegeven in kleine groepjes van 4 kinderen met een leerkracht of 8 kinderen met twee leerkrachten in het water. Je kunt altijd kijken tijdens zwemlessen.

R&A Sports & Swimming leidt kinderen al jaren op volgens het officiële zwem-abc. Daarbij staat een plezierige en ontspannen sfeer voorop.

Kinderen leren met behulp van verschillende drijfmiddelen de vaardigheden voor het Zwem-ABC aan. Er is veel persoonlijke aandacht voor de kinderen en de zwemleerkrachten staan in het water zodat de nodige begeleiding aan de kinderen gegeven kan worden bij het aanleren van de verschillende technieken.

De kinderen wordt al snel geleerd hoe zij zich zonder bandjes kunnen redden in het water en wat ze moeten doen als ze een keer in het water vallen. Het Zwem-ABC kent een logische opbouw, waardoor leerlingen bij het behalen van ieder diploma vaardiger en veiliger worden.

De slagen die voor het Zwem-ABC worden aangeleerd zijn de schoolslag, rugslag, borstcrawl en rugcrawl. Ook moeten de kinderen door het gat leren zwemmen, uitdrijven in het water en zich met kleding aan kunnen redden in het water.

Voor de specifieke eisen die de Nationale Raad Zwemdiploma’s heeft opgesteld voor het A-, B- en C-diploma verwijzen wij je door naar de website van de Nationale Raad Zwemdiploma’s.

Bij R&A leert je kind op een plezierige en kindvriendelijke manier zwemmen. Je bent altijd welkom om een keertje langs te komen en te kijken bij de zwemlessen.

Tip: In de vakanties organiseren ze bij R&A leuke zwemactiviteiten voor ouders en kids. Deze staan in onze uitagenda.

R & A Sports & SwimmingVathorst

Amersfoort

Openingstijden Zie rooster op de website
Reserveer
Mail direct

Mail direct naar R & A Sports & SwimmingVathorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Lijstjes voor Amersfoort

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen

Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!