
Pannenkoekenhuis De Huifkar
De lekkerste pannenkoeken van de Veluwe vind je bij Pannenkoekenhuis De Huifkar.
Bij Pannenkoekenhuis De Huifkar worden de pannenkoeken ambachtelijk gebakken met meel van de nabijgelegen molen ´t Hert. Er is voor ieder wat wils, van kinderpannenkoeken die je zelf mag versieren tot rijkelijk belegde specialiteitspannenkoeken. Heb je geen zin in een pannenkoek? De Huifkar biedt ook verschillende plate-gerechten!
Voor de kinderen is er bij De Huifkar een gezellige speelkamer met voetbalspel en televisie. Buiten is er een speeltuin met een mooie klimtoren, glijbaan en vogelnestschommel en natuurlijk zijn er leuke placemets en kleurplaten waar je lekker aan tafel aan kunt kleuren, zo duurt het wachten op je lekkere pannenkoek niet zo lang.
Wil je weten wat voor lekkere pannenkoeken je allemaal kunt bestellen? Bekijk dan alvast de menukaart op hun website, klik op de roze websitebutton om gelijk doorgelink te worden,
*Heb je net je A-diploma gehaald? Laat hem dan zien bij De Huifkar, dan krijf je namelijk je Kindermenu gratis!
Tip: In de categorie ´uiteten´ vind je nog meer lekkere pannenkoekenrestaurants in en om Amersfoort!
De Huifkar Pannenkoekenhuis
Kerkstraat 67
3882 BN Putten
Openingstijden
Woensdag t/m zondag vanaf 15.00 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort
Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!
9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort
Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....