Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenbakkerij

In Hoevelaken staat pannenkoekenbakkerij De Gillende Keukenmeid

Gelukkig gillen ze niet echt in de keuken maar bakken ze wel heerlijke pannenkoeken! De voormalige herberg in Hoevelaken is sinds 1993 omgetoverd tot de pannenkoekenbakkerij.

De pannenkoeken worden op traditioneel en ambachtelijke wijze gebakken. Er is keuze uit twee verschillende hoofd beslagsoorten. De Gillende Keukenmeid is kindvriendelijk ingericht. Kinderen kunnen kleuren of in de speelkelder spelen terwijl de pannenkoeken worden gebakken. Er zijn kinderstoelen en stoelverhogers aanwezig.

Pannenkoeken afhalen
onder het genot van een drankje je wachten totdat de pannenkoeken gebakken zijn. Het is mogelijk om telefonisch de bestelling door te geven, bij binnenkomst worden de pannenkoeken direct gebakken.

Klik voor meer info op de roze button.

Meer kindvriendelijke restaurants vind je op Kidsproof.nl

De Gillende Keukenmeid

Westerdorpsstraat 56

3871 AZ Hoevelaken

Openingstijden Ma t/m Vrij:17:00 - 20:00 uur Zat. en Zon.:16:00 - 20:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Gillende Keukenmeid

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x leuke uitjes op Veluwe

Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Leuke natuuruitjes voor het hele gezin

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in Amersfoort en Leusden te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit samen met kinderen? Vanuit Het Groene Huis op Landgoed Schothorst en De Groene Belevenis worden deze zomer weer allerlei mooie groene activiteiten georganiseerd. Trek je schoenen aan en ga mee op avontuur in het groen!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief