Ice Cream Bar
Wie droomt er niet van dagelijks versgedraaid schepijs of een heerlijk geurende koffie?
Bij Josy’s wordt dagelijks vers roomijs bereid. Je kunt kiezen uit wel 40 verschillende smaken! Van de standaard smaken tot hele speciale smaken zoals Hazelnoot schuimtaart, Jillicious Red Velvet, Kaneel, Karamel zeezout stracciatella of een Kokos chocoladereep.
Koffie-to-go
Bij Josy’s in Amersfoort houden we van biologische Boot Koffie. Rond lunchtijd een cappuccino, na het avondeten een espresso of een affogato. Een affogato is espresso met vanille-ijs.
Als deze smaken en koffie’s worden met liefde gemaakt en ze ‘zeggen’ dat het lekkerste ijs bij Josy’s komt. Kom je een keer proeven?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Op zoek naar leuke lunchadresjes met kids? Kijk dan eens in onze uiteten categorie.
Josy's Ice Cream Bar
Schimmelpenninckstraat 55A
3813 AH Amersfoort
Openingstijden
Vanaf 9 maart dinsdag t/m zondag van 12.00-21.00 uurToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!