Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Geitenijs proeven

Kom een bijzonder geitenijsje en allerlei andere lekkernijen proeven bij Jowiszolder in Lunteren!

Jowiszolder is een bijzondere plaats in het midden van Nederland. Tussen de landelijke Gelderse Vallei en de beboste Veluwe, dicht bij de A30 in Lunteren vind je Jowiszolder, een zolder vol verrassingen en mogelijkheden. Op de boerderij vind je nl. een heleboel geiten. 

In de landwinkel kun je van alles kopen. Geitenmelk, geitenkaas en zelf kun je er een lekker ijsje proeven van, jawel, geitenijs!

Als je dit één keer hebt geproefd, dan weten wij zeker dat je vaker komt! Of proef heerlijke producten van brood- en banketbakkerij De Soete Suikerbol uit Voorthuizen.

Meer weten? Klik op de roze websitebutton!

TIP:Bekijk ook onze Eropuit-Pagina!

Jowiszolder

Barneveldseweg 49a

6741 LJ Lunteren

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Jowiszolder

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!